Ubezpieczenia dopasowane
do Twoich potrzeb

Nie wiesz jakie ubezpieczenie wybrać? Skorzystaj z formularza APK, który ułatwi Ci dobór produktu!

kliknij tutaj

między nami

nie tylko dla grup!

KUP ONLINE

Drivers casco

nie tylko dla kierowcy!

KUP ONLINE

Tylko 3 kroki!

Wypełnij

Skorzystaj z intuicyjnego formularza, gdzie po jego wypełnieniu system dopasuje Ci składkę odpowiednią do Twoich potrzeb.

Zamów

Wybrany wariant ubezpieczenia wraz z potrzebnymi dokumentami zostanie Ci dostarczony na podany w formularzu adres email.

Otrzymaj

Ciesz się swobodą i nowym ubezpieczeniem bez wychodzenia z domu, wszystko wraz z płatnością załatwisz online w swoim banku!

Skontaktuj się z nami

18 267 55 20


18 267 45 15


519 756 876


Zamów rozmowę


Administratorem danych osobowych w celu porównywania ofert Towarzystw Ubezpieczeniowych jest Bank Spółdzielczy w Jordanowie z siedzibą przy ulicy Rynek 44, 34-240 Jordanów, którego akta rejestrowe są przechowywane Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisany do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000128861; NIP: 7350019736, REGON 000499933.Przy przetwarzaniu danych, w przypadku w którym wymagana jest zgoda, dane przetwarzane są do czasu wycofania przez Użytkownika zgody. W związku z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownik ma prawo dostępu do danych, które są przechowywane, usunięcia i zmiany danych, w tym zaktualizowania swoich danych osobowych a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z powodu szczególnej sytuacji, z wyłączeniem przypadku gdy jest to wymagane przepisami prawa.W celu realizacji powyższych praw, pytań lub uwag dotyczących sposobu przetwarzania danych osobowych należy kontaktować się pod adresem e-mail iod@bsjordanow.pl. Istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Adres: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul.Stawki 2, 00 - 193 Warszawa.

Wybierz produkt, który najbardziej Ci odpowiada


Dzięki zastosowaniu analizy potrzeb możemy celnie dobierać ubezpieczenia do Twoich oczekiwań oraz Twoich mozliwości finansowych. Daj sobie możliwość zamówienia ochrony przed sytuacją losową, chorobą czy wypadkiem i korzystaj z życia bez stresu i martwienia się o przyszłość.

PRZECHODZĘ DO ANALIZY

Kategorie ubezpieczeń


Majątek

1 rodzaje
ZOBACZ WIĘCEJ

Życie i zdrowie

4 rodzaje
ZOBACZ WIĘCEJ

Pojazd

2 rodzaje
ZOBACZ WIĘCEJ

Inne

12 rodzaje
ZOBACZ WIĘCEJ

Dla każdego


Ubezpieczenie jest wsparciem dla Ciebie, Twojej rodziny, Twojej firmy w sytuacjach przewidywalnych i nieprzewidywalnych. Nasz system pozwala na proste znalezienie oferty wraz ze wstępną kalkulacją kosztów. Część z dostępnych ofert możesz zawrzeć samodzielnie, nie wychodząc z własnego domu. Zamówisz i opłacisz siedząc na kanapie, a Twój doradca z banku dopilnuje wszelkich dodatkowych formalności. Czy to nie wygodne?